На кафедрі геоекології і землеустрою 9 грудня 2020 р. відбулось обговорення результатів анонімної оцінки здобувачами вищої освіти освітніх програм та якості викладання навчальних дисциплін науково-педагогічними працівниками, представлених на ректораті університету від 7 грудня 2020 року.

Крім викладачів кафедри на засіданні були запрошені: викладачі інших кафедр, які викладають для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», начальник науково-методичного центру, доцент Наталія Болтянська, завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності університету, доцент Радміла Скляр та Віце-президент ГС «ГІС-Асоціація України» Олексій Черненко.

Не аби який інтерес викликала доповідь Олексія Черненко, який разом з колегами і науковцями інших навчальних закладів займається питаннями геоінформаційних систем: розроблення інженерних рішень і прикладних програм, впровадження в освітній процес та їх практична реалізація.

Між Громадською спілкою «ГІС-Асоціація України» і Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного заключено договір про співпрацю.

В.о. зав. каф.ГЕЗ, к.т.н., доцент Сергій Мовчан

183 182 181

Засідання кафедри геоекології і землеустрою щодо забезпечення якості вищої освіти