.1

Здобувачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного постійно демонструють свою любов та патріотизм до України та рідного університету.

Студентка 4 курсу факультету Агротехнологій та екології Поліна Чернишова взяла участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та здобула перемогу у фінальному етапі.

Цьогорічну конкурсну роботу Поліни Чернишової до 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у номінації «Студенти ЗВО (університети, академії; негуманітарний профіль)» відзначено Дипломом ІII ступеня.

Вітаємо Поліну з Перемогою та бажаємо натхнення для розкриття інтелектуальних і творчих здібностей!