новина перше вер  Новина 1 вер

новина 1 09

1 вересня на кафедрі геоекології і землеустрою відбулася зустріч викладачів зі студентами першого курсу спеціальностей 101 Екологія та 193 Геодезія та землеустрій.

З нагоди початку нового навчального року першокурсників привітав завідувач кафедри ГЕЗ Ганчук М.М. Пролунали побажання нашим студентам старанно навчатися, мати сили та терпіння долати виклики сьогодення та неодмінно досягати своєї мети. Молодь – це наше майбутнє, а гарна молодь – це наше гарне майбутнє!

На зустрічі відбулося знайомство студентів з викладачами. Максим Миколайович представив викладачів кафедри, які будуть координувати та допомагати нашим першокурсникам опановувати нові знання та компетенції в своїх спеціальностях. Викладачі кафедри мали нагоду привітати студентів з початком нового студентського життя в дружній родині нашого ТДАТУ та факультету АТЕ. Звісно, маючі великий досвід викладання та виховання, викладачі запевнили студентів в тому, що запорука успішного навчання – це комплексна та систематична праця. Треба прагнути отримувати навики та знання, працювати над собою, оцінювати свої можливості та використовувати свої переваги.

Поруч зі студентами, особливо це важливо для студентів першого року навчання, куратор академічної групи. Куратор організовує комунікацію та співпрацю в групі, допомагає в комунікації з викладачем, координує та підтримує студента. Максим Миколайович представив кураторів наших перших курсів.

Шановні наші студенти! Зичимо вам наснаги, сил та терпіння! Нехай навчальний рік буде для нас усіх наповнений новими успіхами, досягненнями та здобутками. Перемоги та Миру нашій Україні!

Інформаційний супровід: старший викладач каф. ГЕЗ к.б.н. Ельнара АЮБОВА