photo_2023-09-11_13-12-58-768x485  photo_2023-09-11_13-13-04-768x485

11 вересня відбулась зустріч студентів магістрів факультету АТЕ з керівництвом факультету, головою студентської ради університету Микитою Семоновим, омбудсменом університету Ренатою Гришко та студентським активом факультету АТЕ. Основна мета заходу: визначення обізнаності студентів факультету АТЕ щодо питання академічної доброчесності, дотримання загальноприйнятих норм морально-етичної поведінки здобувачами вищої освіти та викладачами університету.

Представники студради наголосили, що студентство факультету у повній мірі реалізовує своє право вирішувати питання навчання і побуту, брати участь в управлінні факультетом. А відбувається цей процес під керівництвом лідера студентської ради Єлизавети Дяткової.

Студентський омбудсмен ТДАТУ Гришко Рената повідомила про зміст документів, що визначають алгоритм дій у разі виявлення проявів академічної недоброчесності. Омбудсмен детально розповіла як діяти у проблемних ситуаціях, що стосуються освітнього процесу, куди звертатися, коли виникли ідеї щодо поліпшення студентського життя чи потреба у пораді чи реальній допомозі.

Такі зустрічі з лідерами студентської спільноти дають можливість вивчення рівня розвитку і вихованості кожного студента і колективу студентської молоді загалом. Також, це дає змогу ефективно вибудовувати навчально-виховний процес у закладі вищої освіти з урахуванням тих змін, яких зазнає студентський колектив і кожен його член зокрема, коригувати зміст і методику цього процесу.

Поліна Чернишова