22 грудня 2020 р. в режимі он-конференції відбулось засідання Басейнової ради річок Приазов’я.

Під головуванням завідуючого кафедрою ГЕЗ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сергія Мовчана, доцента, к.т.н. розглянуто поточні питання:

– розробки елементів Плану управління басейну річок Приазов’я у 2020 році та кроки на 2021 рік;

– гідроморфологічного моніторингу масивів поверхневих вод річок Приазов’я.

– екологічного стану р. Обіточна в межах Більмацького, Бердянського, Приморського районів Запорізької області, заходи щодо покращення стану річки.

Крім того, розглянуто організаційні питання та прийнято план роботи Басейнової ради річок Приазов’я на 2021 р.

Голова Басейнової ради річок Приазов’я, в.о. зав. кафедри ГЕЗ, к.т.н., доцент Сергій МОВЧАН