На кафедрі ГЕЗ відбулось звітування здобувачів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія», які успішно навчаються на дуальній формі.

У поточному навчальному семестрі вищу освіту за сучасною дуальною формували отримували студенти-магістри 11 МБ ЕК групи Неживенко Тетяна, Вельган Марина, Поточняк Тарас.

Захід проводився з присутністю відповідального за дуальну форму навчання на кафедрі геоекології і землеустрою Максима Ганчука, куратора групи Вікторії Скиба, а також керівників з боку кожного підприємства.

Тетяна Неживенко представила роботу на підприємстві, яке спеціалізується на виробництві корисних продуктів харчування, солодощів без додавання цукру, барвників та різноманітних хімічних добавок (керівник від виробництва – Ірина Агафонова). Координатор з боку роботодавців окреслила стратегію роботи підприємства за принципом безвідходних технологій, маркетингові особливості на споживчому ринку, психологічні аспекти світоглядного ставлення соціуму до помірного та корисного споживання, еколічно-чистої продукції (харчової та нехарчової).

Марина Вельган звітувала про отриманий практичний досвід за фахом на сільськогосподарському підприємстві, яке спеціалізується на вирощуванні сільськогосподарської продукції (керівник – Анастасія Димура).  Стратегія підприємства базується на екологізації вирощування зернових, технічних, олійних культур, а також овочів та кісточкових фруктів, пошуці новітніх способів обробки землі з мінімізацією шкоди для довкілля.

Поточняк Тарас доповів про роботу на великому підприємстві сільськогосподарського спрямування, яке включає повний цикл рослинництва та тваринництва, відповідно виникає великий перелік екологічних питань (керівник – Ольга Поточняк).

Здобувачі вищої освіти продемонстрували інформативні та змістовні доповіді, з легкістю відповіли на усі питання та окреслили подальшу перспективу роботи, власні ідеї та шляхи їх впровадження.

Вікторія Скиба, Максим Ганчук

Screenshot_1