Підсумком навчання на дуальній формі здобувачів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у І семестрі 2020-2021 навчального року стала спільна атестація. Зустріч здобувачів вищої освіти пройшла в zoom-форматі22 грудня за присутності кураторів навчання від кафедри геоекології і землеустрою, старшого куратора Максима Ганчука, в.о. зав. кафедри Сергія Мовчана, заступника декана факультету АТЕ Юлії Чебанової.

Здобувачі мали змогу звітувати про підсумки навчання та паралельно роботи за фахом у І семестрі поточного навчального року, представили свої робочі місця та окреслили коло професійних обов’язків на підприємстві, перспективи подальшого професійного розвитку та самореалізації.

За матеріалами ст. куратора Максима Ганчука, заст. декана факультету АТЕ Юлії Чебанової

Дуальное 221 Дуальное 223
Дуальное 224 Дуальное 225