На події зібралися майбутні спеціалісти агарного сектору України. Саме тому, структура конференції була побудована таким чином, щоб студенти почули та побачили від представників передових господарств області о проблемах і перспективах розвитку цієї області. А також, висловили своє бачення агропромислового сектору.

Одне з головних питань, яке зараз гостро виникає перед виробниками плодоовочевої продукції, як після збирання врожаю, доставити її до споживача або експортера високої якості. Саме тому, треба шукати такі шляхи, аби цей процес не займав багато часу та не вимагав багато вкладень. Директор ЗОГО «ЗІКЦ «Агро-Таврія» Геннадій Подшивалов зазначив, що іноді ті, хто займається транспортуванням плодоовочевої продукції отримують прибуток більше, ніж самі аграрії. Вони реалізовують її за дуже високими цінами в порівнянні з тим, за що придбали у товаровиробників.

Директор ТОВ «Агрокоін» Андрій Чорний в своїй доповіді, як раз і торкнувся питання шляху від виробника до експортера плодоовочевої продукції. Головний технолог ТОВ НВП «Грибний лікар» Ірина Бандура підняла питання перспективних напрямів розвитку українського грибівництва, а підприємець Віталій Шкрібняк розповів про своє бачення особливостей при вирощування та реалізації на ринках свіжого салату.

Не менш актуальну та проблемну доповідь представив директор ТОВ «БЛЕКСІ  фрут компані» Василь Нікулін. Він розповів про прогресивні технології  вирощування інтенсивних садів та післяврожайної доробки черешні на прикладі власного та світового досвіду.

Ознайомили учасників конференції і з місцевими пам’ятками, для них була влаштована екскурсія до національного музею заповіднику «Кам’яна могила», а завершальним етапом першого дня конференції став квест по університету. Він відбувся на п’яти локаціях ТДАТУ: в на сцені ЦКіД , в читальному залі наукової бібліотеки, біля пам’ятнику загиблим працівникам у другій світовій війні, на території лабораторії з вирощування грибів та поблизу інсталяції «Я люблю ТДАТУ». Учасникам квесту треба було визначити пріоритети основних потреб споживача та скласти з них піраміду.

изображение_viber_2019-06-03_12-19-383изображение_viber_2019-05-29_10-41-0061486539_2349691828387305_3836090868381515776_n