Сектері Вчених раднимокУ ТДАТУ здійснюється діяльність щодо удосконалення системи забезпечення професійного розвитку науково-педагогічних працівників. У розріці цього напряму діяльності 9 листопада 2023 р. було також проведено робочу нараду за участю секретарів вчених рад факультетів та інститутів ТДАТУ. В ході зустрічі було обговорено організаційні питання, пов’язані із здійсненням процедури визнання документів про окремі види діяльності викладачів як підвищення кваліфікації. Секретарі вчених рад надали свої пропозиції та узгодили процедуру документообігу, що сприятиме оптимізації комунікаційних процесів між викладачами, завідувачам кафедр та членами вченої ради. Робоча зустріч відбулась у доброзичливій атмосфері та дала змогу сформувати уніфікований механізм організації процесу внутрішнього визнання документів про професійний розвиток.