Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного потужно розвивається в усіх сферах та діджитал процесах. Будучи релокованим закладом освіти, ТДАТУ інтенсивно працює над модернізацією Освітнього порталу, за допомогою якого викладачі та здобувачі вищої освіти щоденно мають доступ до навчальних матеріалів та комунікації.

З вересня в ТДАТУ запроваджено систему електронного документообігу, що дозволяє адміністрації та керівникам структурних підрозділів бути мобільними, сучасними та інноваційними. Процедура створення документів та підпису в електронній системі проста та доступна користувачам.

изображение_viber_2024-02-08_00-01-13-010

Наразі співробітники Навчально-наукового центру спільно із завідувачем кафедри комп’ютерних наук Сергієм ШАРОВИМ працюють в напрямку співпраці з представниками Єдиної Атестаційної Системи (ЄАС). Планується, що співробітники Університету матимуть можливість швидкої та легкої реєстрації на планові заходи з підвищення кваліфікації, що будуть організовані та проведені науково-педагогічними працівниками ТДАТУ.  Усі сертифікати, що отримуватимуть слухачі, автоматично будуть згенеровані в системі ТДАТУ ЄАС, а також доступні в електронних персональних кабінетах слухачів. Після тестування системи буде заплановано захід для науково-педагогічних працівників ТДАТУ, де кожен із учасників після прослуховування семінару з питань цифрової безпеки в сучасному просторі, отримає сертифікат, згенерований в автоматичному режимі.

изображение_viber_2024-02-08_00-01-51-233

Слід зазначити, що це досить велика та потужна робота колективу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, результати якої видно вже зараз. Нині завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ опікується питаннями електронного документообігу в Університеті та планує активно імплементувати електронну атестаційну систему в ТДАТУ.

Підготувала професор Тетяна ШАРОВА