22 лютого 2024 р. відбулося планове засідання Науково-методичної ради ТДАТУ. На порядку денному стояли такі питання:

1. Про затвердження плану роботи НМР на ІІ семестр 2023-2024 н.р.
  2. Про затвердження плану роботи Вищої школи педагогічної майстерності на ІІ семестр 2023-2024 н.р.
  3. Про внесення змін до Положення про атестацію педагогічних працівників ТДАТУ.
  4. Різне.

Перший проректор О.М. ЛОМЕЙКО презентував план роботи Науково-методичної ради, узгоджений із керівниками відділів за напрямками забезпечення освітнього процесу в університеті: Навчально-наукового центру, відділу моніторингу якості освітньої діяльності, Наукової бібліотеки тощо. Декани факультетів, керівник ННІ ЗУП відповідно коригуватимуть плани засідань вчених рад та методичних комісій факультетів / інституту у ІІ семестрі 2023-2024 н.р.

photo_2024-02-22_19-37-53

Начальник ННЦ Т.М. ШАРОВА ознайомила членів НМР із планом роботи Вищої школи педагогічної майстерності на ІІ семестр 2023-2024 н.р. Акцент зроблено на розширенні академічного руху «Гостьовий професор» задля обміну досвідом між провідними фахівцями вітчизняних і зарубіжних наукових та освітніх закладів.

За третім питанням розглядались зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників ТДАТУ, внесені відповідно до оновлених нормативних документів МОН та Кабінету Міністрів України.

photo_2024-02-22_19-38-04

Спрямованість на досягнення результату та продуктивна спільна робота членів Науково-методичної ради дозволили з усіх питань ухвалити узгоджені рішення.

Інформацію підготувала секретар НМР Аліна ЗЕМЛЯНСЬКА