19 жовтня 2023 року в ТДАТУ відбулася зустріч з «гостьовим професором» – директором Інституту механіки та автоматики агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, академіком, головним ученим секретарем НААН України, заступником Голови Наглядової ради ТДАТУ, доктором технічних наук, професором АДАМЧУКОМ Валерієм Васильовичем.

За ініціативи кафедри експлуатації та технічного сервісу машин механіко-технологічного факультету 19 жовтня 2023 року в ТДАТУ відбулася зустріч з видатним науковцем, АДАМЧУКОМ Валерієм Васильовичем. На зустрічі були присутні ректор ТДАТУ Сергій КЮРЧЕВ, радник ректора Володимир КЮРЧЕВ, проректори, декани факультетів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, аспіранти та здобувачі вищої освіти.

12

Лекція на тему «Пріоритетні напрями розвитку агроінженерії» була проведена у форматі вебінару. Свою лекцію професор Валерій АДАМЧУК присвятив розкриттю трьох напрямів розвитку агроінженерії – виробництво і використання енергії; адаптації технологічних процесів та технічних засобів для їх реалізації до зміни клімату; автоматизації та роботизації технологічних процесів.

Лекція викликала жвавий інтерес у науковців та здобувачів вищої освіти. Представлені на зустрічі нові матеріали обов’язково будуть включені викладачами до робочих програм, лекцій та лабораторно-практичних занять з дисциплін освітньої програми «Агроінженерія». Спікеру Валерію АДАМЧУКУ після виступу було поставлено багато запитань щодо співпраці науковців ТДАТУ з Інститутом механіки та автоматики агропромислового виробництва НААН України, а також шляхів відродження та відбудови вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, розвитку нових технологій та виробництва сучасної вітчизняної конкурентоспроможної техніки й обладнання для сільського господарства.

34

На завершення зустрічі науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти щиро подякували професору Валерію АДАМЧУКУ за цікаву лекцію та запросили його до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного після перемоги Україні у війні з країною агресором.

Інформацію  підготував професор Кувачов В.П.