27 листопада 2023 р. відбувся тренінг з підвищення кваліфікації «Ознайомлення з продуктами компанії Autodesk». Захід організовано і проведено в межах діяльності Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Спікером виступив науково-педагогічний працівник кафедри інженерної механіки та комп’ютерного проектування Тетервак Ілля Романович.

1

Темою тренінгу був один із модулів освітньої програми підвищення кваліфікації для педагогічних та науково-педагогічних працівників «Використання програм компанії Autodesk для підвищення якості освітнього процесу». Регулярне відвідування таких заходів є обов’язковим для розвитку своїх вмінь.

Спікером було розглянуто перелік продуктів компанії, порівняно переваги й недоліки ряду програмного забезпечення. Виходячи з цього, обрано декілька програм, які є найпростішими для опанування та ідеально підхожі для закладів вищої освіти. Одним із найголовніших розглянутих пунктів була можливість отримати ці всі програми безкоштовно.

2

Після перегляду короткої презентації було розглянуто основні функції двох програм компанії, які виділяють їх на фоні конкурентів.  Набуті вміння й навички дозволять учасникам тренінгу працювати з використанням сучасного програмного забезпечення, а також покращити візуальне сприйняття інформації для студентів за рахунок використання ряду ПЗ, що є вкрай важливим для підвищення якості освіти, особливо під час дистанційного навчання. Завдання кожного педагога зробити викладання своїх дисциплін більш цікавим та насиченим, а також постійно оновлювати курс і робити його сучаснішим.

3

Тренінг підвищення кваліфікації є традиційними у ТДАТУ і проводяться на регулярній основі. Про всі наступні події повідомлятиметься на сайті університету, сторінці у фейсбуці й офіційному телеграм-каналі.

Інформацію підготував Ілля Тетервак