Небесна сотня

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні – це день вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності в Україні. 

Одинадцятий рік від тих трагічних подій Революції Гідності, ми продовжуємо цю боротьбу. Битва, що розпочалася в Києві на барикадах Майдану, триває на фронті російсько-української війни. Цей день навіки закарбований в історії України як символ жертовності, відваги та боротьби за свободу.

Вони – звичайні українці, які не побоялися вийти на  Майдан заради майбутнього своєї країни, які не могли залишатися байдужими до несправедливості та корупції. Вони вийшли на Майдан, щоб боротися за свободу, гідність і право на краще майбутнє. Вони стали першими, хто показав усьому світові, що українці готові стояти до останнього за свою гідність, права та незалежність. Цьогоріч пам’ять Героїв Небесної Сотні ми вшановуємо з гаслом:

«ГЕРОЇ ПЕРШОЇ ПЕРЕМОГИ У БИТВІ, ЩО ТРИВАЄ»

Небесна сотня – 107 загиблих учасників Революції Гідності а також активісти Майдану, які загинули навесні 2014 року з початком російської агресії на сході України.

Їхня самовідданість нагадує нам про те, що кожен з нас здатний на великі справи, якщо ми віримо у свої принципи та діємо з добрим серцем. Ми маємо пам’ятати про їхні жертви і продовжувати їхню справу, аби країна, за яку вони боролися, стала кращою.

Слава Героям Небесної Сотні! Вони завжди будуть у наших серцях і нашій пам’яті.