Традиційним завершенням навчального року та підведенням підсумку роботи з академічними групами по праву є традиційний конкурс кураторів, який у ТДАТУ проходить у три етапи.

У цьому році повноправну перемогу на кафедральному етапі отримала Алла Ангеловська, яка вже три роки пліч опліч працює зі здобувачами двох академічних груп та двох спеціальностей (31 ЕК та 31 ГЗ).

Повноцінна робота будь-якого куратора, наче з пазлів, складається з багатьох аспектів, це не лише виховна робота, яка в рамках сучасного освітнього процесу обов’язково має буди цікавою та креативною. Це налагодження комунікативного зв’язку з батьками, інформування студентів, проведення цікавих зустрічей, психологічна підтримка, персональний взаємозв’язок з кожним та створення дружньої атмосфери в групі.

Для своїх груп Алла Олександрівна стала справжнім наставником, фасилітатором, коучем та просто другом. Своїм відвертим і справедливим ставленням вона розташувала до себе студентів, створила сприятливий психологічний мікроклімат в групах та розробила особисто для себе ключові концепції реалізації педагогічної практики у виховному процесі.

Зворотну відповідь можна простежити у вдячності здобувачів та їхніх батьків, а головне наукових, спортивних, творчих результатах студентів.

Вітаємо пані Аллу! Бажаємо натхненної праці, позитивних емоцій, нових цілей та звершень!!!

Вікторія Скиба

Слайд17  Слайд18