Звітування здобувачів, які протягом ІІ-го семестру 2020-2021 навчального року відбулась 26 травня 2020 року на кафедрі геоекології і землеустрою у форматі-zoom. У поточному семестрі на дуальній формі навчались:

Поточняк Тарас – 11 МБЕК, спеціальність 101 Екологія;

Вельган Марина – 11 МБЕК, спеціальність 101 Екологія;

Єршова Оксана – 21 СГЗ, спеціальність 193 Геодезія та землеустрій;

Бражко Сергій – 41 ГЗ, спеціальність 193 Геодезія та землеустрій;

Зуб Анастасія – 21 ГЗ, спеціальність 193 Геодезія та землеустрій.

На відкритій зустрічі були присутні: завідувач практиками Юрій Якунічев, завідувач кафедри ГЕЗ Сергій Мовчан, відповідальний за дуальну форму навчання на кафедрі ГЕЗ Максим Ганчук та куратор 11 МБЕК Вікторія Скиба, куратор 21 ГЗ групи Юлія Чебанова.

Ключовою метою зустрічі стейкхолдерів (здобувачів, кураторів навчання від університету та виробництва) було підведення підсумків навчання, перспективні напрямки подальшої співпраці між ТДАТУ та підприємствами та обговорення основних концепцій підготовки здобувачів: сильні та слабкі сторони.

Тарас та Марина вже не перший рік навчаються на дуальній формі, відповідно вони не лише окреслили свої посадові обов’язки, основні проблемні екологічні питання, які вирішують в ході своєї роботи, а зазначили про розширення свого практичного досвіду, відвідування фахових симпозіумів та семінарів, налагодження зв’язку з підприємствами-партнерами.

Здобувачі вищої освіти розгорнуто презентували місце своєї роботи, ґрунтовно надали відповіді на усі поставлені питання.

Вікторія Скиба, Максим Ганчук

Screenshot_6