стаття стат

МІЖНАРОДНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (вебінар) на тему:  «НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ТА АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ПІДГОТОВЦІ БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ».

photo_2024-02-06_18-36-07 12

Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян.

Програма міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) включає в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) становить 1,5 кредити ЄКТС (45 години):

з них лекційних – 12 год., практичних – 20 год., самостійна робота – 13 годин;

стажування Телюк стаття

На вебінарі розглядались наступні теми:

№1 Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні.

№2 Неформальна освіта підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні.

№3 Особливості неформальної та формальної освіта досвід країн ЄС та України.

№4 Неформальна освіта практичний досвід країн Європейського союзу та України.

№5 Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетентності здобувачів вищої освіти.

№6 Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів).

photo_2024-02-06_18-37-28