novoe-yzobrazhenye2

Відбувся обласний етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь 104 конкурсанти, серед них 13 студентів закладів вищої освіти Запорізької області.

З вітальним словом виступили заступник директора Департаменту освіти й науки Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Захарчук, проректор з науково-методичної роботи КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради Олена Варецька, декан філологічного факультету ЗНУ, секретар організаційного комітету конкурсу Ірина Бондаренко, завідувачка кафедри української літератури ЗНУ Наталія Горбач.

Промовці наголосили на символічності самого заходу, який у час війни єднає знавців пророчого Шевченкового слова, попри складні сучасні умови, за яких заклади освіти прифронтового Запорізького регіону здійснюють освітній процес у дистанційному форматі.

За результатами обласного етапу інтелектуального творчого конкурсу студентка четвертого курсу спеціальності “Геодезія та землеустрій” Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Поліна Чернишова посіла почесне третє місце серед студентів закладів вищої освіти за негуманітарним профілем.

Вітаємо із визначним досягненням студентку та її наукову керівницю! Бажаємо творчого натхнення, продуктивної підготовки до загальнонаціонального етапу й успішної участі в ньому!