Screenshot_4 Screenshot_16

Підсумком навчання на дуальній формі здобувачів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» у ІІ семестрі 2022-2023 навчального року стала атестація. Зустріч здобувачів вищої освіти пройшла в zoom-форматі 03 травня за присутності кураторів навчання від кафедри геоекології і землеустрою, к.т.н., доцента Ольги Мазикіної, к.б.н., ст. викладача Ельнари Аюбової, в.о. зав. кафедри Максима Ганчука, заступника декана факультету АТЕ.

Здобувачі мали змогу звітувати про підсумки навчання та паралельної роботи за фахом у ІІ семестрі поточного навчального року, представили свої робочі місця та окреслили коло професійних обов’язків на підприємстві, перспективи подальшого професійного розвитку та самореалізації.

Screenshot_2

Screenshot_3