изображение_viber_2023-04-28_18-39-33-603 альянс

У рамках міжнародної співпраці викладачі ТДАТУ були запрошені на воркшоп «Social Engagement Workstream» від World Water Quality Alliance (WWQA), який днями відбудеться в он-лайн форматі та об’єднав представників з 35 країн Європи, Африки, Азії та Північної, Центральної та Південної Америки.

Українську сторону представляли:

Вікторія Скиба – к.с.-г.н, старший викладач кафедри ГЕЗ, членкиня ГО «Екорух»;

Олександр Антоновський – заступник начальника науково-дослідного відділу Приазовського національного природного парку, заступник Голови правління ГО «Екорух», ас. кафедри ГЕЗ;

Вікторія Лемещенко-Лагода – очільниця відділу міжнародних зв’язків ТДАТУ;

Ірина Кривонос – старший викладач кафедри іноземних мов.

Учасники воркшопу мали змогу познайомитись та наголосити на тих ключових проблемах для країн-учасниць Альянсу.

Вікторія Лемещенко-Лагода представила науковців ТДАТУ та окреслила основні спрямування наукової діяльності в рамках відповідної тематики, акцентуючи увагу на тих страшних наслідках, від яких щоденно потерпають екосистеми Південного-Сходу України через воєнну агресію.

Воркшоп став плацдармом для знайомства та передумовою Конференції на яку були запрошені усі учасники 18 – 20 вересня 2023 р., штаб-квартира ЮНЕП, Найробі, Кенія.

Мета заходу: продемонструвати, що місцеві громади є ключовими для подолання глобальних проблем, пов’язаних з водою. Всесвітній альянс якості води, скликаний Програмою ООН з навколишнього середовища, організовує цей захід для сприяння місцевому діалогу, залученню та обміну, щоб підкреслити, як дані, отримані за допомогою Оцінки якості світової води, можна перетворити на практичні місцеві дії та як, як в результаті місцеве суспільство може підтримувати постійний діалог з тими, хто приймає рішення на наднаціональному рівні.

Вікторія Скиба

изображение_viber_2023-05-23_10-13-49-222 изображение_viber_2023-05-23_10-13-49-251