Серія проведених тематичних заходів с питань висвітлення окремих аспектів безпеки освітнього середовища, а також деяких питань освітньої, інформаційної та консультативної підтримки здобувачів вищої освіти у відповідному тематичному секторі знайшла відображення і у вигляді поза аудиторних зустрічей кураторів із студентами підшефних академічних груп. В ході зустрічей куратори визначили головні питання техніки безпеки із використанням стаціонарних наочно-демонстраційних стендів.

Захід проводився при організаційній підтримці доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини, із залученням студентів 2-го, 3-го курсу та магістрантів першого року навчання та їх кураторів ЧЕБАНОВОЇ Юлії, АНГЕЛОВСЬКОЇ Алли та СКИБИ Вікторії. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ДІМІТРІУ Віталія та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.

Кураторська година для студентів 21 ЕК групи

(куратор – к.г.н., ст.викл. Юлія Чебанова)

Кураторська година для студентів 31 ЕК групи

(куратор – ас. Алла Ангеловська)