Серія проведених заходів була доповнена ініціативами з боку науково-педагогічних працівників кафедри «Цивільна безпека» в особі доцента кафедри Яцуха Олега Васильовича, який для здобувачів вищої освіти спеціальності 101 – Екологія підготував лекцію відповідного тематичного спрямування.

1 2 5
4 6 3

Після проведення лекції студенти долучились до обговорення проблеми та визначили для себе відповіді на певні питання. Дебати пройшли дуже жваво та визначили високу зацікавленість питаннями безпеки освітнього середовища з боку здобувачів. Практичний блок заходу передбачав демонстрацію обладнання та методик проведення промірів параметрів. Безпосередньо були використані такі прилади:

28 27

Після чого студенти розподілились на локальні групи та спільно із викладачем зробили проміри параметрів у інших аудиторіях поверху.

31 32 34
33 35     36

Такаж виміри здійснені і у інших структурних підрозділах ТДАТУ, які призначені для користування та відвідування студентами.

1 3 6
2 5    4

Заходи були проведені за умови організаційної підтримки доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини, в яких прийняли участь студенти бакалаврату та магістратури. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ДІМІТРІУ Віталія та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.

Всі здобувачі освіти, що прийняли участь у заході та науково-педагогічні працівники кафедри висловлюють щиру вдячність доценту кафедри «Цивільна безпека» Яцуху Олегу Васильовичу за зустріч. Враховуючи позитивний досвід співпраці, наведений формат заходів планується проводити на постійній основі.

За матеріалами: к.б.н., доцента кафедри ГЕЗ Валентини Щербини, к.т.н., доцента кафедри ЦБ Олега Яцуха