Безпека освітнього середовища є важливою складовою при інтегральній оцінці загальної організації освітнього процесу. З метою запобігання поширенню у ТДАТУ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 проводяться різні заходи серед яких активна пропаганда протиепідемічних заходів. У зв’язку з чим здобувачка вищої освіти МІНЧЕНКО Олександра яка вже отримала середню медичну освіту а наразі навчається на 3-му курсі виступила із ініціативою провести тематичний захід з метою поширення інформації про сучасну загрозу інфікування та необхідність дотримання карантинних мір.

Також у межах тематичних заходів присвячених питанням безпеки освітнього середовища Олександра розповіла про особливості проведення серцево-легеневої реанімації в умовах небезпеки зараження коронавірусом при проведені штучної вентиляції легень методом «рот в рот». Наприкінці зустрічі Олександра МІНЧЕНКО надала розгорнуті відповіді, на питання які були сформульовані здобувачами вищої освіти за темою доповіді.

Захід проводився за умови організаційної підтримки к.б.н., доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини. У заході прийняли участь здобувачі вищої освіти бакалаврату та магістратури. Сам захід був проведений із врахуванням всіх вимог протиепідемічних заходів. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ДІМІТРІУ Віталія та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.

Студенти що навчаються за освітньо-професійною програмою «Екологія» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня, які були присутні на заході а також науково-педагогічні працівники кафедри висловлюють щиру вдячність за ініціативність Олександри та актуальність доповіді з врахуванням біологічних загроз сьогодення.

За матеріалами к.б.н., доцента Валентини Щербини, ас. Вікторії Скиби, студентки 31 ЕК Олександри Мінченко

Олександра DSC_0049
DSC_0050 Мінченко О.