novoe-yzobrazhenye-6

Днями відбувся обласний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Його метв – забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді, бо немає народу без його рідної мови.

Цьогоріч в обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяли участь 137 осіб, серед них: учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Захід відбувся на базі Педагогічного фахового коледжу комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради з обов’язковим дотриманням безпекових умов.

В урочистій обстановці організатори привітали усіх учасників та побажали креативності, творчого підходу до виконання завдань. Учасників було розподілено за віковими категоріями. Студенти отримали завдання, на виконання якого відводилося 4 години.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного учасницею конкурсу була студентка ІV курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій», переможиця І етапу конкурсу – Поліна Чернишова (факультет агротехнологій та екології).

З великою відловідальністю Поліна поставилась до роботи і за результатами обласного етапу конкурсу посіла почесне ІІІ місце.

Вітаємо Поліну і бажаємо подальших успіхів!