photo_2023-12-17_01-44-54

Підвищення кваліфікації та стажування є основним складником професійного розвитку науково-педагогічних працівників кафедри ГЕЗ.

Індивідуальна траєкторія професійного розвитку викладачів кафедри геоекології і землеустрою передбачає постійну самоосвіту, участь в програмах підвищення кваліфікації та професійне зростання з метою набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для здійснення професійної діяльності.

З травня по червень 2023 року доцент кафедри ГЕЗ к.с.-г.н. Максим ГАНЧУК проходив міжнародне науково-педагогічне стажування «European Green Deal: Innovation, Engineering, Food Safety». Програма міжнародного стажування від польського Сільськогосподарського університету імені Гуго Коллонтая  передбачала цикл семінарів європейських науковців.

Протягом жовтня – грудня 2023 року старший викладач кафедри ГЕЗ, к.б.н. Ельнара АЮБОВА прийняла участь у XVII Міжнародній програмі наукового стажування в об’ємі 180 годин (6 кредитів ECTS) «Outstanding Modern Leaders and Nobel Laureates: Studying Experience and Professional Achievements for the Formation of a Successful Personality and Transformation of the Surrounding World, which took place in Dubai, Oslo, Stockholm, New York, Rome, Burgas, Jerusalem and Beijing October 20- December 9, 2023». Програма від організаторів міжнародного стажування International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing) входить до Міжнародних Програм FP&NL, які дають змогу увійти до європейського освітнього простору.

Ельнара Аюбова, Максим Ганчук

новина та стажування Ганчук новина та стажування Аюбова