За запрошенням від польського Сільськогосподарського університету імені Гуго Коллонтая з 23 травня 2023 року розпочато міжнародне науково-педагогічне стажування «European Green Deal: Innovation, Engineering, Food Safety» науково-педагогічних працівників Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

В рамках програми стажування передбачено цикл семінарів європейських науковців за наступною тематикою:

1. Проблеми декарбонізації New Green Tab: фінансова таксономія, ESG, вуглецевий слід на практиці.
2. Впровадження водневих технологій.
3. Водневі технології – як це працює? Лужні електролізи, електролізи ПЕМ, водневі станції, технологія парового риформінгу.
4. Водень – транспортування, розподіл, зберігання.
5. Семінар: «Розрахунок вуглецевого сліду».
6. Е-паливо. Можливість для України виробництва синтетичного палива, приклади технологій (застосування у авіаційному та морському транспорті).
7. Технології переробки біомаси – торефікація, паровий вибух, синтез-газ, біометан, зниження викидів СО2.

Дякуємо польским партнерам за можливість пройти стажування.