24 травня відбувся 13-ий міжнародний вебінар на тему «Доступний туризм». Дана зустріч об’єднала біля 300 слухачів з різних країн світу. Серед них були й здобувачі спеціальності «Туризм» та викладачі кафедри економіки і бізнесу ТДАТУ.

Головна мета вебінару – сприяння доступності та інклюзії в туристичній галузі країн світу, для покращення якості відпочинку та подорожей людей з інвалідністю та людей похилого віку.

Розглядалися дуже актуальні питання доступності туризму в аспекті організації зручності та безбар’єрності відпочину і подорожей для людей з інвалідністю. Обговорювалися проблеми та перспективи розвитку інклюзивного туризму в світі, демонструвалися досягнення подолання проблем доступного туризму в транспортній мережі, готельному бізнесі, екскурсійній діяльності.

Здобувачі та викладачі активно спілкувалися зі спікерами вебінару, задавали актуальні питання, обговорювали проблему інклюзивного туризму в Україні та Запорізькій області. Це була чудова нагода долучитися до обговорення світової проблеми туристичної галузі, попрактикувати спілкування англійською мовою, стати учасником заходу світового масштабу.

Здобувачі та викладачі кафедри економіки і бізнесу висловлюють подяку Некомерційній громадській організації в Ізраїлі Access Israel за дуже цікаву та продуктивну зустріч. Вони отримали багато цікавої та необхідної інформації для розробки доступного туристичного продукту в Україні.