2.2

Студенти кафедри ГЕЗ взяли активну участь в інформаційному заході від організації DRC Danish Refuge Council який проходив в рамках кураторської години 20 березня.

Для дорослих особливо важливо розуміти, що навіть один недбалий крок може призвести до серйозних наслідків, які можуть змінити їх життя назавжди. Навички розпізнавання потенційно небезпечних місць і обережне поводження з ними можуть врятувати життя та запобігти тяжким травмам. Тому завжди слід пам’ятати про відповідальність за власну безпеку та дотримуватися заходів обережності в умовах, де може бути присутня загроза ІНРМ.

Після закінчення військових дій, найбільша загроза для цивільного населення залишається прихованою під землею та серед руїн – міни та вибухонебезпечні залишки. Ці небезпечні об’єкти, відомі як ІНРМ, можуть стати причиною серйозних травм або навіть смерті для дорослих.

Запам’ятайте, що обережність та свідомість є ключем до збереження вашої безпеки та життя. Будьте пильними та бережіть себе та своїх близьких від небезпек ІНРМ.

Поліна ТЕЛЮК