З 15 по 27 лютого 2021 року асистент кафедри геоекології і землеустрою к.е.н. Якунічева А.Ю. приймала участь у роботі Міжнародної зимової школи, International winter school, що проходила на базі Казахського національного аграрного університету / Kazakh National Agrarian Research University (м. Алмати, Казахстан), що включало в себе проходження підвищення кваліфікації за освітньою програмою “Управління земельними та лісовими ресурсами” / “Management of land and forest resources”.

01

1611

07

Навчання здійснювалось за допомогою програми Microsoft Teams та тривало 300 годин (обсяг 10 кредитів ECTS). З програмою можна ознайомитись за посиланням.

Програма складалась з 2 курсів: “Моніторинг та кадастр земельних ресурсів”/ “Monitoring and cadastre of the land resources” та “Теорія і практика вирощування насаджень різного призначення”/ “Theory and practice of growing forests for various purposes”. Навчання відбувалось російською та англійською мовою, про що отримано відповідне підтвердження.

Особливий інтерес викликали сучасні технології управління земельними ресурсами в Республіці Казахстан, які доповідав професор Жоламанов К.К. завідувач кафедри «Земельні ресурси та кадастр», КазНАВ. В рамках напрямку геостатистики, була приділена увага концептуальним моделям просторових відношень. Проведено інтерактивний тренінг з організації проектної та наукової діяльності в землеустрої. На виклик сьогодення було розглянуто практичне застосування аналізу гарячих точок, що використовується при землеустрої для аналізу та оцінки розповсюдження пандемії Covid-19.

Окремо слід зазначити проведення одночасно з навчанням дуже цікавого конкурсу стартапів, де було визначено переможців на тему: “Вирощування карликових декоративних рослин-Бонсай” та “Автоматизований метод створення топіарних композицій в Центральній Азії”. Всі матеріали були добре підготовлені та мали значну навчальну цінність, завершення навчання відбулось підсумковим тестуванням, за результатами якого отримано 92 бали (А).

certificate

З вдячністю до організаторів зимової школи та надією на подальшу співпрацю!

к.е.н. Анастасія Якунічева

ас. кафедри геоекології і землеустрою

06

09