Подяки_-2021_page-000124 березня у Запорізькому обласному центрі туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді  було організовано обласний онлайн семінар керівників туристсько-краєзнавчих гуртків і вчителів природничих наук «Вивчення і збереження з учнями лісових екосистем, вікових і меморіальних дерев».
Захід проводився в рамках туристсько-краєзнавчої програми «Ліси Запорізького краю», головною метою якого є пропагування серед учнівської молоді та громадськості охорони та опіки над лісовими екосистемами, а також старими та меморіальними деревами Запорізької області.

Для участі в навчальних блоках в якості спікерів були залучені викладачі вищих навчальних закладів нашої області: Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Дмитра Моторного, Запорізький національний університет, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького та інші. Зокрема, викладач кафедри геоекології і землеустрою ТДАТУ Ельнара Аюбова ознайомила учасників семінару з різними методиками проведення наукових досліджень з вивчення птахів в лісових екосистемах з учнями у польових умовах. В виступі було акцентовано важливість популяризації дослідницької роботи серед учнівської молоді, адже, набуті ними в процесі вивчення об’єктів рослинного та тваринного світів компетентності, стануть в нагоді в їх подальшому навчанні та у майбутньої професії.

За результатами семінару Віталій Шелегеда, заступник директора з навчально-методичної роботи центру туризму, запропонував сумісно підготувати навчальні та практичні рекомендації з проведення дослідницької роботи з учнями з вивчення орнітофауни Запорізької області.

Дякуємо організаторам зустрічі за можливість прийняти участь в заходах природоохоронного спрямування та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Асистент кафедри ГЕЗ Ельнара Аюбова

Screenshot_10 Screenshot_13 Screenshot_26