1
11 березня 2024 року освітяни кафедри геоекології і землеустрою факультету АТЕ взяти участь у конференції «Майбутнє освіти в Україні», організованій U AID STICHTING у партнерстві з Vrije Universiteit Amsterdam та Glocalshift (засновником якої є Янік Дю Понт, член Консультативної ради DevCo NL).

2 3

Ця ініціатива є партнерством між U AID STICHTING, Vrije Universiteit Amsterdam та Glocalshift, зосередженою на сприянні та сприянні співпраці між Нідерландами та Україною у сфері освіти. Програма включала три блоки:
Блок 1 Вступна промова U AID STICHTING і Glocalshift
Блок 2 «Погляд на освітній ландшафт України» ГО «Прогресильні», CEDOS, Київська школа економіки, Український католицький університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Міністерство цифрової трансформації України (Валерія Іонан)
Блок 3 «Досвід Нідерландів: рекомендації щодо освітньої стійкості та зростання». Nuffic, Vrije Universiteit Amsterdam, NHL Stenden (розробник курсу та викладач Тім Ансворт) заключне слово Карела Бургера Дірвена. Організатори: U AID STICHTING – група молодих українських професіоналів у Нідерландах, об’єднаних місією пом’якшити наслідки війни в Україні. Починаючи зі збору коштів та гуманітарної допомоги, а тепер реалізовуючи проекти для відновлення та розвитку освіти в Україні!

4 5

Конференція присвячена покращенню освітніх можливостей у постраждалих від війни регіонах України. На заході були присутні лідери освіти, політики та університети з України та Нідерландів для обговорення майбутніх освітніх стратегій та сприяння внутрішньому співробітництву. Захід також був мережевою платформою для налагоджування партнерства задля розвитку української освіти.