З метою поширення інформації та своєчасного консультування здобувачів вищої освіти спеціальності 101 – Екологія була організована та проведена зустріч зі студентами магістратури в ході якої начальник відділу зв’язку з виробництвом Віктор СИНГАЄВСЬКИЙ проконсультував студентів про матеріали які розробляються, систематизуються та розміщуються на сайті ТДАТУ з метою сприяння подальшому працевлаштуванню здобувачів спеціальності. До того ж  Віктор Антонович розповів про стратегічні напрямки роботи відділу. В ході доповіді Він визначив можливі вектори співпраці за необхідності сприяння співробітників відділу який він очолює у питаннях пошуку місця працевлаштування для випускників.

111 изображение_viber_2020-12-01_18-14-56

Куратор академічної групи, доцент кафедри ЩЕРБИНА Валентина визначила можливі напрямки співпраці із випускниками які ініціюються як з боку гарантів освітніх програм так і з боку членів проектних груп та науково-педагогічних працівників ТДАТУ.

Окрім цього магістрам 2-го року навчання була доведена інформація з питань можливості їх доручення до процесу забезпечення високої якості вищої освіти на освітній програмі, шляхом проходження процедури анкетування вже після завершення навчання. Але у зазначеному випадку проходження анкетування передбачено вже не у якості здобувачів вищої освіти а у статусі випускників відповідної освітньої програми. У контексті наведеної інформації були надані консультації та відповідні посилання на сторінки сайту університету.

изображение_viber_2020-12-01_18-21-09

Наприкінці зустрічі студенти мали змогу задати певні питання, що виникли в них за напрямком зустрічі. Та висловити слова подяки за їх ознайомлення із відповідними можливостями та ресурсами.

изображение_viber_2020-12-01_18-19-13

Куратор 21 МБЕК групи, к.б.н., доцент Валентина ЩЕРБИНА