clipboard_image_e4b11b744e3f6e73 11

Провідний агрохолдінг України ПрАТ «МХП» запрошує студентів на свої підприємства для працевлаштування, навчання за дуальною формою та проходження виробничих практик.

Днями відбулась зустріч викладачів та студентів старших курсів ТДАТУ зі фахівцем з  професійного навчання персоналу ПрАТ МХП Ксенією Моторіною.

На сьогодні МХП – це міжнародна фуд та агро-тех група компаній у напрямках виробництва курятини, інкубації яєць, виробництва зернових, вирощуванні великої рогатої худоби та виробництва продуктів харчування та ритейлу. Основними напрямами діяльності агрохолдингу є елеваторний комплекс, тваринництво, рослинництво, індустріальна кухня та виробництво біогазу. МХП – це 20-тирічна історія успіху провідного аграрного виробництва України, яке посідає 2-ге місце серед виробників птиці у Європі та експорт продукції до 85 країн світу, це 40 підприємств у 16-ти областях України, які забезпечують робочі місяця для 28 тис. співробітників.

У рамках потенційної співпраці МХП пропонує студентам різних спеціальностей ТДАТУ професійну взаємодію у форматах:

• виробничої екскурсі;
  • виробничого навчання за дуальною формою;
  • проходження виробничої практики;
  • подальшу перспективу працевлаштування за фахом.

Наразі МХП має вагомий досвід впровадження навчання за дуальною формою, це більше 150 студентів різних ЗВО України, які активно навчаються та практично реалізують набуті компетентності на виробництва агрохолдингу, серед даного переліку є і студенти ТДАТУ.

До основних перспектив навчання на дуальній формі разом з МХП відноситься:

• офіційна заробітна платня та працевлаштування;
  • безкоштовне корпоративне житло та трансфер до місця роботи;
  • супровід наставника-ментора;
  • практична реалізація набутих під час навчання знань та навичок;
  • перспективи працевлаштування за фахом та кар’єрного зростання.

Вікторія Скиба;

куратор навчання за дуальною формою від кафедри ГЕЗ

1-274 22 33