стажування 1

стажування 2

Наприкінці грудня 2022 року науково-педагогічні працівники ТДАТУ мали змогу долучитись до онлайн-стажування: «Еuropean green deal: innovations, engineering, food safety», яке проходило на базі University of agriculture in Krakow (Краків, Польща).

Вивчати особливості діяльності, спрямування новітніх розробок та передових технологій у тому числі в сфері екологічної безпеки,  агроекології, сталого розвитку, екологізації виробничої діяльності від науковців польського університету мала змогу к.с.-г.н., старший викладач кафедри геоеоклогії і землеустрою Вікторія Скиба.

Програма стажування включала в себе цикл різноманітних лекцій, спрямованих на представлення дієвих механізмів наукової діяльності колег:

• Інноваційні методи навчання в університетах Польщі,
  • Організація освітнього процесу в Краківському сільськогосподарському університеті,
  • Академічна доброчесність в освітньому та дослідницькому середовищі: концепції, принципи та реалізація. Польський досвід,
  • Напрямки наукової діяльності викладачів Краківського сільськогосподарського університету,
  • Інновації в харчових технологіях,
  • Техніка, енергетика, математика,
  • Екологічна безпека,
  • Участь науковців Краківського сільськогосподарського університету в міжнародних конкурсах та грантових програмах.

У ході стажування окрім обміну досвідом сформувались дружні відносини між спікерами Краківського сільськогосподарського університету та викладачами ТДАТУ, тож сподіваємось на подальшу співпрацю між нашими університетами. Набуті знання сприятимуть удосконаленню викладачами навчального процесу та підвищенню рівня професійної підготовки здобувачів вищої освіти.

Вікторія Скиба

стажування 5