Полоцк логоТГАТУ логоКафедрою геоекології і землеустрою підписано договір про співпрацю з Полоцьким державним університетом (м. Новополоцьк, Республіка Білорусь). Уповноважена особа від кафедри ГЕЗ ТДАТУ в.о. зав. кафедри геоекології і землеустрою Сергій МОВЧАН  зі сторони кафедри геодезії і геоінформаційних систем – Галина ШАРОГЛАЗОВА.

Першим етапом спільної комунікації стала участь колег з Республіки Білорусь у конференції, яка проводилась 04.12.2020 р. на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Вдячні керівництву Полоцького державного університету, особисто ректору Д.М. Лазовському, викладачам кафедри геодезії і геоінформаційних систем  та щиро сподіваємось на подальші спільні здобутки!!!

В.о. зав. кафедри ГЕЗ Сергій МОВЧАН