photo_2023-09-27_10-41-24-768x478

Здобувачі перших курсів бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти долучились до зустрічі з директором наукової бібліотеки ТДАТУ.  Тема зустрічі: “Забезпечення освітнього процесу навчальними виданнями і послугами наукової бібліотеки”.

Україна вже понад рік перебуває у стані війни. Окупація міста Мелітополь і ТДАТУ. Переміщення ТДАТУ. Втрата матеріально-технічної бази. Недоступність бібліотечного друкованого фонду, у т. ч. і навчального. Загострення проблеми забезпечення доступу до освітніх ресурсів.

Бібліотека ТДАТУ свою діяльність скеровує у відповідності до державної політики у сферах охорони здоров’я, науки та культури, забезпечує формування, зберігання та використання інформаційних ресурсів, надає широкий доступ до них, впроваджує інновації та новітні електронні технології в усі бібліотечні процеси, вивчає та запроваджує в практику нові форми і методи роботи тощо.

photo_2023-09-27_10-41-01-768x400 photo_2023-09-27_10-40-27-768x396

Ольга Миколаївна, директор наукової бібліотеки ТДАТУ, надала детальну інформацію студентству щодо інформаційних ресурсів наукової бібліотеки для освіти і науки, а саме:

• Webсайт Наукової бібліотекиWebсайт Наукової бібліотеки;
  • Інституційний репозитай ElarTSATUІнституційний репозитай ElarTSATUІнституційний репозитай ElarTSATU;
  • Електронна бібліотека ТДАТУ;
  • Електронний каталог;
  • Тематичні колекції.

Наукова бібліотека продовжує дистанційно надавати послуги та консультації:

• УДК on-line – індексування видань за УДК;
  • Віртуальна довідка – надсилайте свої запити на електронну адресу НБ;
  • Бібліографічне консультування;
  • Інформаційно-консультаційне: обслуговування викладачів і студентів у дистанційному форматі.

Ольга Миколаївна наголосила на тому, що консультанти бібліотеки допоможуть визначитися з пошуковою стратегією та дадуть відповіді на запитання щодо пошуку інформаційних джерел.

Висловлюємо щиру вдячність співробітникам бібліотеки ТДАТУ за самовіддану багатогранну діяльність за змістовну й цікаво викладену інформацію.

За інформацією заступника декана з навчально-організаційної роботи факультету АТЕ