У рамках проєкту UA-MELAGRO 26 листопада 2020 року відбулася он-лайн зустріч представників кафедри геоекології і землеустрою ТДАТУ  та організації ССЕ (Служба старших експертів) Німеччини на платформі Jitsi.org.

Координатором даної зустрічі з боку університету виступила керівник відділу з міжнародних зв’язків ТДАТУ Людмила Єфіменко. З боку ССЕ (Служби старших експертів) Німеччини та даного представництва в Україні був запрошений Prof. Dr.-Ing. Wolfgang Kresse; координатор проєкту з Міжнародного відділу ССЕ – Єкатерина Коробова та представник проєкту ССЕ в Україні – Олексій Назаренко.

Метою зустрічі було обговорення необхідності удосконалення освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» з урахуванням досвіду іноземних програм та визначення основних напрямків  для подальшої міжнародної співпраці та перспектив розвитку спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» в ТДАТУ.

Викладачі кафедри ГЕЗ вдячні організаторам зустрічі: пані Єкатерині і пані Людмилі за організацію, пану Олексію – за координацію спільних дій; викладачам кафедри іноземних мов: Вікторії Лемещенко-Лагоді та Ірині Кривонос за мовний супровід зустрічі.

Особлива подяка Prof. Dr.-Ing. Wolfgang Kresse. Сподіваємось на плідну співпрацю.

Протокол засідань з експертом SES

Проектна група спеціальності 193 “Геодезія  та землеустрій”

Германія 2  Новый точечный рисунок (3)
 Германія 1  изображение_viber_2020-12-04_08-34-00