15 травня відбулась дистанційна кураторська година 21С групи спеціальності «Геодезія та землеустрій». На зустріч куратора зі студентами було запрошено проректора з науково-педагогічної роботи к.т.н., доц. Ломейка О.П., декана факультету агротехнологій та екології к.с.-г.н., доц. І.Є. Іванову, заступника декана з навчальної роботи к.г.н., ст. викл. Ю.В. Чебанову, гаранта спеціальності «Геодезія та землеустрій» д.геол.н., професора Л.М. Даценко, в. о. завідувача кафедри геоекології та землеустрою к.т.н., доц. С.І. Мовчана.

Зі студентами випускового курсу було обговорено низьку актуальних питань:
 Умови проведення літньої екзаменаційної сесії, в рамках дистанційного навчання;
 Обговорення результатів ПМК 2, проведення підсумків проходження тестових завдань на НІП ТДАТУ;
 Перспективи та переваги подальшого навчання студентів;
 Порядок та строки реєстрації на ЗВО з іноземної мови студентів, які мають бажання втупити до магістратури.
Студенти мали змогу напряму задати питання та отримати компетентні відповіді стосовного їх майбутнього навчання. Усі учасники зустрічі виявили бажання надавати необхідну консультативну допомогу студентської академічної спільноті й в подальшому.

Куратор 21 СГЗ групи Ельнара Аюбова

Гз зустріч 2ГЗ зустріч 1