photo_2023-12-15_16-15-45 (2) photo_2023-12-15_16-15-44

Одним з інструментів діагностування якості впровадження освітнього процесу в межах кожної освітньої програми є своєчасне проведення анкетного опитування здобувачів вищої освіти. Основна мета даної процедури базується на вивчення думок щодо рівня задоволеності якістю підготовки та навчання здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та відповідності освітньо-професійної програми «Екологія» їх запитам та потребам.

photo_2023-12-15_16-15-43 photo_2023-12-15_16-15-45

Щорічно дана процедура здійснюється за наступним алгоритмом:
  • проведення анкетного опитування серед відповідної категорії респондентів (здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітній програмі 101 Екологія);
  • опрацювання результатів відділом моніторингу якості освітньої діяльності та доведення результатів до гарантів ОП;
  • опрацювання результатів гарантами з метою виявлення слабких ланок та складових на які варто звернути увагу при редагуванні ОП та безпосередньо на самому етапі впровадження освітньої діяльності;
  • представлення результатів здобувачам вищої освіти та поточне обговорення, висловлення пропозицій та підходів по вдосконаленню ОП від студентства.
photo_2023-12-15_16-15-46  Знімок екрана 78+

Відповідний цикл зустрічей проведений для здобувачів вищої освіти усіх курсів бакалаврату, які наразі мають змогу здобувати вищу освіту за спеціальністю 101 Екологія. Гарант спеціальності, доц. Вікторія Скиба та завідувач кафедри геоекології і землеустрою доц. Максим Ганчук подякували здобувачам за їх активність, наголосили на доцільності даної процедури, як невід’ємної складовій впровадження освітнього процесу за студоцентрованим принципом. Зауважили, що в складі робочих та проєктних груп ОП завжди присутній представник від студентства, а також акцентували увагу, що проєкт ОП, затверджена ОП, результати усіх попередніх анкетних опитувань розміщені на сайті університету та є публічно-доступними у будь-який час.

Вікторія Скиба