Одним з важливих інструментів вдосконалення освітнього процесу є врахування думок випускників щодо якості ОПП спеціальності.

В грудні відбулась зустріч гаранта ОПП Геодезія та землеустрій д.геол.н., професора Людмили Даценко та здобувачів вищої освіти освітнього рівня бакалавр. До студентів була доведена інформація щодо проведеного анкетування «Моніторинг оцінювання випускниками рівня задоволеності отриманих освітніх послуг за освітньо-професійною програмою «Геодезія та землеустрій».

Людмила Даценко, у форматі відкритої зустрічі, презентувала аналіз анкетування серед випускників спеціальності 193 Геодезія та землеустрій. Студенти активно долучались до обговорення результатів анкетування та надавали свої рекомендації щодо покращення освітнього процесу.

на сайт1