image_2022-12-28_21-30-07 Скиба В.П.

Традиційно у листопаді-грудні 2022 року Запорізькою обласною державною адміністрацією проводився щорічний конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. Цього року до конкурсної комісії надійшло 132 наукові роботи студентів та молодих вчених і спеціалістів. Обласний конкурс є саме тією платформою, яка надає можливість молоді випробувати себе в різноманітній діяльності, застосувати на практиці здобуті знання, проявити свої здібності і успішно реалізуватися в суспільстві.

За результатами засідань конкурсної комісії були підведені підсумки та у 15 номінаціях визначено 31-го переможця, серед яких 5 – із ТДАТУ. Серед лауреатів і к.с.-г.н., старший викладач кафедри геоекології і землеустрою Вікторія Скиба, яка здобула перемогу у номінації «Біологічні, хімічні та екологічні науки» серед молодих вчених стала.

20 грудня 2022 року відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі наука та їх наукових керівників. За доброю традицією переможці конкурсу отримали Дипломи обласної державної адміністрації та грошові премії.

Щиро вітаємо Вікторію Павлівну з цим здобутком, бажаємо натхнення, прагнень та бачення шляхів для реалізації свої планів і наукових ідей!

Скиба Запорізька ОДА_page-0001