Особливістю студоцентрованого навчання є врахування думки та побажань усіх стейколдерів з метою покращення якості надання освітніх послуг та вдосконалення ОПП в подальшому.

Дієвим інструментом для реалізації даної мети є традиційне проведення моніторингу. Зовнішні та внутрішні стейкхолдери мають змогу пройти анкетні опитування, яка в подальшому детально аналізується  працівниками Відділу моніторингу якості освітньої діяльності у ТДАТУ (ВМЯОД) http://www.tsatu.edu.ua/op/monitorynh-stejkholderiv-schodo-jakosti-osvity/. Матеріали анкетування узагальнюються і передаються для ознайомлення,  обговорення робочим групам  для прийняття відповідних рішень, а також з метою представлення результатів моніторингу здобувачам вищої освіти та врахування їх пропозицій, побажань та зауважень.

Гарантом ОПП «Екологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 101 «Екологія» Вікторією Скибою на поточній зустрічі зі здобувачами вищої освіти усіх курсів було розгорнуто представлено результати анкетних опитувань:

• моніторинг оцінювання здобувачами вищої освіти якості ОПП «Екологія»;
  • моніторинг оцінювання випускниками рівня задоволеності отриманих освітніх послуг за ОПП «Екологія»;
  • моніторинг оцінювання здобувачами вищої освіти якості освітнього процесу за ОПП «Екологія».

Гарант ОП презентувала здобувачам результати попередніх анкетних опитувань та в форматі відкритої дискусії мала змогу почути від студентів зворотну відповідь та корисні пропозиції, щодо вдосконалення певних моментів, які стосуються процесу викладання, комунікації студентів зі співробітниками усіх структурних підрозділів університету.
Вкотре було акцентовано увагу на важливості дотримання принципів академічної доброчесності, можливості здобувачів вільно отримувати консультативну підтримку (юридичну, психологічну, інформаційну тощо) з боку відповідних фахівців університету, кураторів академічних груп, викладачів.

бак. 2бак. 1бак 3