Зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій» першого та другого рівнів вищої освіти проходила в два етапи:

• 30 листопада 2022 р.в онлайн-форматі здобувачі мали змогу зустрітись з очільницею відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ Радмілою Скляр;
  • наступними етапами стали зустрічі здобувачів з гарантами ОПП 101 «Екологія» та 193 «Геодезія та землеустрій» (ст. викл. Вікторією Скибою, проф. Анатолієм Волохом, доц. Ольгою Мазикіною, проф. Людмилою Даценко).

Модератор першого заходу доц. Радміла Скляр вкотре зібрала студентів для пояснення основних вимог існуючого законодавства та нормативних документів щодо дотримання норм академічної доброчесності в розрізі функціонування системи внутрішнього забезпечення якості університету (повна версія новини про захід на сайті ТДАТУ).

Дані ініціативи здійснюється задля визначення напрямів та покращення аспектів освітнього процесу, які потребують додаткової уваги та пошуку ресурсів для вдосконалення системи академічної доброчесності, якості освіти.

Відповідно до п. 8 ч. 2 ст. 16 Закону України «Про вищу освіту», «система внутрішнього забезпечення якості вищої освіти має забезпечувати «дотримання академічної доброчесності працівниками закладів вищої освіти та здобувачами вищої освіти». З урахування вимог існуючого законодавства в університеті розроблені та затверджені наступні нормативні документи: Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освітиКодекс честіАнтикорупційна програмаПоложення про систему запобігання та виявлення академічного плагіату в ТДАТУ, якими повинні керуватися у своїй освітній та професійній діяльності всі учасники освітнього процесу.

За словами Радміли Вікторівни: «Удосконалення системи освіти завжди було й залишається актуальною проблемою, вирішення якої – умова нормального процесу відтворення суспільства, тому, що саме в освіті закладаються соціальні, психологічні, загальнокультурні, а також професійні передумови його розвитку» .

Студактив кафедри ГЕЗ

доброчесність 1  доброчесність 2