Висвітлені актуальні проблеми та напрямки впливу кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі під час встановлення контактів між вченими різних країн, відбувався обмін дослідницьким досвідом на IV Міжнародній науково-практичній конференції «Вплив кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі: наслідки та шляхи вирішення» 10-11 червня 2021 року, що проходила у Херсонському державному аграрному університеті. В дистанційному режимі до роботи конференції приєдналась викладачка кафедри ГЕЗ, к.е.н. Анастасія ЯКУНІЧЕВА. Було підготовлено тези доповіді на тему: “Соціально-економічні завдання адаптації України до змін клімату” в рамках Секції 3. Екологічні та соціально-економічні аспекти сталого розвитку в умовах сучасних кліматичних змін.

02

Метою проведення конференції є усестороннє обговорення, пошук рішень актуальних проблем та напрямки впливу кліматичних змін на просторовий розвиток територій Землі, встановлення контактів між вченими різних країн, обмін дослідницьким досвідом та публікація результатів наукових досліджень.
Секції роботи конференції:
1. Адаптація державної політики в сфері управління та охорони земельними ресурсами до кліматичних змін.
2. Застосування ГІС, технологій ДЗЗ та геодезичнокартографічного забезпечення для моделювання та оцінки стану земельних ресурсів в умовах мінливості клімату.
3. Екологічні та соціально-економічні аспекти сталого розвитку в умовах сучасних кліматичних змін.
4. Вдосконалення освітніх програм організації учбового процесу з врахуванням адаптації сільського господарства до кліматичних змін.
5. Напрямки розвитку сучасної архітектури в умовах глобальних кліматичних змін.

Інформаційний буклет

Розпочала конференцію Екс-Радник Голови Державного комітету України з земельних ресурсів (Держкомзем, ДКУЗР), начальник Управління законодавчого регулювання та розвитку земельних відносин ДКУЗР, Кальніченко Алла Георгіївна, що ознайомила з останніми законодавчими новинами. Цікаві та корисні доповіді серед біля 90 учасників охоплювали як екологічні проблеми, так і соціально-економічні та актуальні події в аграрному секторі України.

0604

Матеріали підготувала асистент каф. ГЕЗ