photo_2024-03-07_10-28-51 photo_2024-03-07_10-28-50

27-29 лютого 2024 р. відбувся захист дипломних робіт та проведено атестаційний кваліфікаційний екзамен для здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету агротехнологій і екології згідно «Положення про організацію освітнього процесу в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного». Відповідно до наказу було затверджено комісію у наступному складі: Голова ЕК – д.геогр.н., професор, завідувач кафедри геодезії та картографії Національного університету біоресурсів і природокористування України КОВАЛЬЧУК Іван Платонович, члени ЕК: д.т.н., професор кафедри геоекології і землеустрою СИДОРЕНКО Віктор Дмитрович, д.геол.н., професор кафедри геоекології і землеустрою ДАЦЕНКО Людмила Миколаївна, к.т.н., доцент кафедри геоекології і землеустрою МАЗИКІНА Ольга Борисівна, к.т.н., доцент, завідувач кафедри цивільної безпеки ЗОРЯ Михайло Віталійович. Секретар ЕК: ГОРЛОВА Катерина Олександрівна. За результатами захисту дипломи з відзнакою отримали Акатова Дар`я Сергіївна, Лебедь Тетяна Раїсівна, Назаров Вадим Сергійович, Семенюк Єлизавета Олександрівна, Соболь Ганна Олександрівна.

Щиро вдячні нашим випускникам за їх самостійність, знання та свідомість! Бажаємо подальших успіхів у всіх починаннях та щасливої долі!