З 28 вересня по 9 жовтня 2020 р. викладачі кафедри геоекології і землеустрою Ельнара Аюбова та Анастасія Якунічева стали слухачами курсів з підвищення кваліфікації за напрямом: “Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності”, яку проводив Національний університет біоресурсів і природокористування ННІ неперервної освіти і туризму.

Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників включала наступні курси:

1. Вища освіта в умовах пандемії COVID-19;
  2. Інформаційно-комунікаційні технології в навчальному процесі ЗВО;
  3. Система забезпечення якості освіти у ЗВО;
  4. Технологія «успіху». Ціннісні орієнтації сучасної молоді;
  5. Інноваційні технології при викладанні дисциплін.

Актуальні лекції науково-педагогічного спрямування викликали не аби яку зацікавленість серед викладачів, прослуховування яких сприяло вдосконаленню педагогічної майстерності у викладачів ЗВО.

За результатами проходження курсів викладачами кафедри  були отримані свідоцтва про підвищення кваліфікації

За матеріалами викладачів кафедри ГЕЗ: ас. Ельнара Аюбової та к.е.н., ас. Анастасія Якунічевої

изображение_viber_2020-   изображение_viber_2020-11-05_09-05-08
 изображение_viber_2020-11-05_09-05-09   изображение_viber_2020-11-05_09-05-10