З 19 по 23 жовтня 2020 року викладачі кафедри ГЕЗ взяли участь в «Міжнародному семінарі з інтегрованого управління та поводження з відходами. Європейський досвід». Семінар був організований кафедрою екології та екологічної безпеки Вінницького національного технічного університету за підтримки Вінницької міської ради.

В якості спікерів міжнародного семінару виступили висококваліфіковані вчені та експерти з різних наукових установ світу. Серед них: професор Віденського технічного університету (Австрія) ЙОХАНН ФЕЛЛЬНЕР; провідний експерт Швейцарського корпусу експертів SwissContact (Швейцарія) ФРАНЦ СТАЛДЕР; ментор з екологічної освіти Кіто (Еквадор) ЯНА МОРОЗ; провідний експерт Швейцарського корпусу експертів Swiss Contact (Швейцарія) ФРАНЦ СТАЛДЕР, науковий експерт ДАНИЛО КОЗАК з Сіднею (Австралія); науковець PhD University of Toronto (Канада) ЕДУАРД ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ; професор кафедри екології та екологічної безпеки, Вінницького національного технічного університету СЕРГІЙ КВАТЕРНЮК; професор кафедри екології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили м. Миколаїв ОЛЕНА МІТРЯСОВА; завідувач кафедри екології Національного авіаційного університету у м. Київ ВАЛЕРІЙ ФРОЛОВ та інші науковці. Загалом в семінарі взяли участь понад 100 науковців та студентів з українських та закордонних університетів. В рамках семінару у формах лекцій, дискусій, запитань тощо учасники обмінялися знаннями, досвідом та кваліфікаційними методиками та технологіями з раціонального поводження з відходами, які використовуються в провідних країнах світу.

Висловлюємо вдячність організаторам за запрошення взяти участь у міжнародному семінарі та сподіваємось на подальшу співпрацю.

К.б.н. Ельнара АЮБОВА

Сертифика АЮБОВА Сертификат ВОЛОХ