изображение_viber_2020-11-01_16-51-49Психічні аспекти безпеки освітнього середовища у сучасних закордонних виданнях визначаються як пріоритетні. Важливу уваги цим питанням приділяють і в ТДАТУ при організації освітнього процесу. У зв’язку з чим штатний практичний психолог ТДАТУ Красуля Яна Геннадіївна на постійній основі проводить заняття з метою поліпшення мікроклімату та гармонізації взаємовідносин як на рівні окремих групах та і на рівні здобувачів окремої спеціальності та університету загалом.

Комплекс тематичних заходів, що був реалізований психологом для здобувачів вищої освіти спеціальності 101-Екологія складався з двох блоків. Перший теоретичний проходив із залученням студентки магістратури 2-го року навчання яка під керівництвом Яни Геннадіївни підготувала доповідь та презентацію у якій розкрила основні особливості психічних аспектів безпеки освітнього середовища як з врахуванням позитивних так і негативних аспектів проблемного питання.

DSC_0004 DSC_0001
DSC_0007 DSC_0006

Проведена лекція передбачала залучення усіх здобувачів до участі у теоретичному блоці заходу.

DSC_0010 DSC_0015 DSC_0008
DSC_0011 DSC_0016 DSC_0020

На другому етапі психолог провів тематичні тренінги із студентами, що виявили бажання прийняти участь у заході. Після чого було проведено обговорення та зроблені висновки, щодо можливих позитивних форм взаємодії у студентському колективі.

DSC_0024 DSC_0025
DSC_0026 DSC_0027

Безымянный

Заходи були проведені за умови організаційної підтримки доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини, в яких прийняли участь студенти бакалаврату та магістратури. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ДІМІТРІУ Віталія та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.

Всі здобувачі освіти, що прийняли участь у заході та науково-педагогічні працівники кафедри висловлюють щиру вдячність за зустріч. психологу ТДАТУ Красулі Яні Геннадіївні.

За матеріалами к.б.н., доцента кафедри ГЕЗ Валентини Щербини