Після успішного закінчення кафедри військової підготовки за програмою офіцерів запасу Запорізької військової частини, за договором співпраці з військовою кафедрою ЗНТУ здобувачі вищої освіти у ТДАТУ можуть окрім основної спеціальності, отримали військову спеціалізацію і служити в лавах збройних сил України.

З метою ознайомлення здобувачів вищої освіти зі спеціальності 101 – Екологія для зацікавлених студентів бакалаврату та магістратури спеціально спланований та організований відповідний тематичний захід. В ході якого начальник військово-мобілізаційного підрозділу ТДАТУ П.Л. Крутіков розповів про можливості проходження військової підготовки за програмою офіцера запасу. Під час доповіді були озвучені всі питання, що пов’язані із зарахуванням, навчанням та організацією.

IMG_4945 IMG_4954 IMG_4951

Під час заходу студенти мали змогу задати питання П.Л. Крутікову та отримати на них відповіді.

IMG_4950 IMG_4958 IMG_4949

Після доповіді П.Л. Крутікова магістрант першого року навчання ШЛИКОВ Єгор розповів про власний досвід навчання на кафедрі військової підготовки за програмою офіцерів запасу Запорізької військової частини, за договором співпраці з військовою кафедрою ЗНТУ.

IMG_4952 IMG_4957  IMG_4944

Під час доповіді ним були висвітлені такі питання як:

Безымянный презентация 2 презентация 1
презентация 4 презентация 3

Презентація доповіді

Заходи були проведені 5 листопада за умови організаційної підтримки доцента кафедри ЩЕРБИНИ Валентини, в яких прийняли участь студенти бакалаврату та магістратури. Фото- та відео- супровід був здійснений за умови безпосередньої участі фахівців відділу “Технічні засоби забезпечення навчального процесу та інформації” в особі відеооператора САЛО Дениса та фотографа ПАШИНА Віктора та начальника відділу ЄРЕМЄЄВА Валерія.

За матеріалами к.б.н., доцента Валентини Щербини