З настанням нового навчального року профорієнтаційна робота на кафедрі ГЕЗ посилюється. Профорієнтаційні заходи, які систематично проводяться викладачами в підшефних закладах освіти, спрямовані сприяти свідомому обранню молоддю майбутньої професії, визначитись зі своїм місцем у суспільстві.

17

З метою допомогти зорієнтуватися у спеціальностях та умовах вступу в ТДАТУ 22 вересня представники двох факультетів АТЕ та ЕтБ вирушили до навчальних закладів Якимівської ОТГ.

Викладачі кафедр геоекології і землеустрою Сергій МОВЧАН   та Ельнара АЮБОВА, харчових технологій та готельно-ресторанної справи Аліна КУЛИК, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Лариса АНДРЄЄВА, публічного управління, адміністрування та права Роман ОЛЕКСЕНКО провели бесіди з учнями 10-х та 11-х класів.

Серед навчальних закладів, які відвідали викладачі цього разу були:

• КЗ «НВК «Якимівська гімназія»;
  • КЗ «Якимівський ОЗ ЗСО»
  • Новоданілівська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Вовчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Мирненська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Майбутнім абітурієнтам була надана інформація про особливості та переваги навчання в ТДАТУ. Під час зустрічі було акцентовано на процедурі вступу до Вищу. Зокрема, більш детально зупинились на предметах ЗНО для вступу на спеціальності, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік, на особливості розрахунку прохідного балу для кожного предмета. В цьому контексті учнів зацікавила можливість отримати додаткові бали для покращення свого рейтингу під час вступу до ТДАТУ з допомогою Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови, яку проводить наш університет. Запросили викладачів та учнів до університету на День відкритих дверей.

Висловлюємо подяку за теплий прийом адміністрації, вчителям та учням шкіл та сподіваємось на наступні зустрічі.

Інформаційний супровід: к.б.н., асистент Ельнара Аюбова,

к.т.н., зав. кафедри ГЕЗ Сергій Мовчан